Warszawa i okolice / Warszawa Praga Południe

Opróżnianie piwnic

Wynosimy - Ładujemy - Wywozimy

Zajmujemy się wywozem:

  • zalegających mebli 
  • sprzętu RTV i AGD 
  • ubrań i zabawek 
  • materiałów budowlanych 
  • metali 
  • niepotrzebych rzeczy

Wywóz sprzętu RTV i AGD

Piwnice, zarówno w blokach, kamienicach, jak i domach jedno- i wielorodzinnych, to przestrzeń przeznaczona do przechowywania sprzętów ogrodowych, sezonowych, przedmiotów wykorzystywanych cyklicznie lub kilka razy w roku, na które nie ma miejsca w mieszkaniu lub które poza czasem swojego wykorzystywania tylko by zawadzały. Kiedy jednak zastawa świąteczna zostaje zastąpiona nowszą, TV lub komputer wymieniasz na nowy, a ubrania i zabawki nie będą już potrzebne twojemu dziecku – wszystko to, co przechowujesz w piwnicy, bo „kiedyś się przyda” albo „szkoda wyrzucić, przecież działa” tylko zawadza i zajmuje miejsce.

Jeżeli twoja piwnica jest zagracona i chcesz pozbyć się starych niepotrzebnych rzeczy, które się w niej znajdują, możemy zaoferować ci kompleksową usługę demontażu, załadunku i wywiezienia niepotrzebnie zalegających rzeczy. Działamy z dzielnicy Warszawy Praga Południe, wszędzie tam, gdzie potrzebują nas klienci. Opróżnianie piwnic to usługa z szerokim zakresem prac: od gruntownego sprzątania i segregacji, przez załadunek i pakowanie do transportu, aż po wywózkę właściwym pojazdem.

Opróżnianie piwnic

W ramach opróżniania twojej piwnicy zapewniamy wywóz sprzętu RTV, AGD, mebli, rowerów, sprzętów sportowych, materiałów budowlanych oraz wszystkiego tego, co trzymasz w swojej piwnicy, a czego już nie potrzebujesz. Działamy szybko i sprawnie oraz oferujemy konkurencyjną stawkę. Jeżeli nie masz czasu na przeprowadzenie porządku, zorganizowanie transportu i wywozu, wykonamy to wszystko za Ciebie, a ty będziesz mógł cieszyć się uporządkowaną piwnicą, która w końcu spełni funkcje przetrzymywania przydatnych rzeczy. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia.

Uwzględniamy czynniki takie jak m.in. liczba mebli/sprzętu/rzeczy, ich gabaryty, rodzaj przedmiotów do wywózki. Opróżnianie piwnic i wywóz sprzętu RTV i AGD oraz innych przedmiotów z Warszawy – Pragi Południe – i okolicy stolicy to standardowe usługi, które wykonujemy, chętnie też wycenimy dla ciebie także nietypową współpracę. Chętnie podejmujemy się wyzwań. Zapewniamy uczciwą wycenę i sumienne wykonanie zlecenia. Dbamy o terminowość i fachową obsługę każdego klienta. 

Skontaktuj się z nami a przedstawimy ci konkretną propozycję. 

Dotrzymujemy ustalony termin 

Działamy szybko i sprawnie

Kompleksowo zrealizujemy usługę

Posiadamy niezbędny sprzęt

Adres siedziby

Majdańska 1
 04-088 Warszawa

numer kontaktowy

694-306-939

numer kontaktowy

602-304-461

adres e-mail

jedrekb8@tlen.pl

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right