Warszawa i okolice / Warszawa Praga Południe

Usługi transportowe

Na terenie całego kraju.

Transport busem, szczególnie w takich miejscach jak Warszawa i Praga Południe, to wygodne rozwiązanie, pozwalające na przewiezienie przedmiotów i paczek szybko, tanio i niemal wszędzie. Małe wymiary pojazdu przy jego optymalnej pakowności pozwalają dostać się busem blisko państwa posesji i dostarczyć towary do dowolnego punktu. Usługi transportowe z Warszawy Praga Południe – ale i nie tylko – realizujemy od dawna, z łatwością więc zaplanujemy dla państwa wynajem busa w atrakcyjnej cenie. Działamy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci – trasę transportu busem i wszystkie szczegóły współpracy uzgadniamy indywidualnie tak, by wasze zadowolenie z usługi było na pierwszym miejscu.

Oferujemy usługi transportowe na terenie całego kraju, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Posiadamy nowoczesnego busa do transportu. Wynajmujemy busa w pełni sprawnego, ubezpieczonego i gotowego do drogi – a nasi pracownicy to doświadczeni użytkownicy dróg, powierzone im przesyłki są w dobrych, odpowiedzialnych rękach. Wynajem busów to najlepsza opcja dla klientów, którzy potrzebują niedużej w stosunku do naczepy TIR-a przestrzeni załadunkowej. Przewieziemy kartony, paczki i worki z państwa przedmiotami, mało- i średniogabarytowe meble, zamówienia ze sklepów najróżniejszego typu. Jeżeli zależy państwu na szybkim transporcie i terminowej dostawie, możemy spełnić państwa oczekiwania i zaoferować państwu pomoc w przeprowadzkach, transporcie paczek, motocykli, materiałów z punktu A do punktu B.

  

Wynajem busów

Transport busem

Oferujemy konkurencyjne stawki oraz niezbędną pomoc przy załadunku i rozładunku towaru. Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą i chcą skorzystać z naszych usług transportowych, zapraszamy państwa do kontaktu w celu ustalenia dogodnych warunków. Wynajem busów Warszawa Praga Południe? Rzetelny transport busem państwa ładunku? Uprzejma obsługa klienta, atrakcyjna wycena i doskonałe warunki przewozu? Tylko z As-Trans! Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z wyceny oraz naszych usług.

Dotrzymujemy ustalony termin 

Działamy szybko i sprawnie

Kompleksowo zrealizujemy usługę

Posiadamy niezbędny sprzęt

Adres siedziby

Majdańska 1 
04-088 Warszawa

numer kontaktowy

694-306-939

numer kontaktowy

602-304-461

adres e-mail

jedrekb8@tlen.pl

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right