Warszawa i okolice / Warszawa Praga Południe

Opróżnianie strychów

Wynosimy - Ładujemy - Wywozimy

Zajmujemy się wywozem:

  • zalegających mebli 
  • sprzętu RTV i AGD 
  • ubrań i zabawek 
  • materiałów budowlanych 
  • metali 
  • niepotrzebych rzeczy

Wywóz sprzętu RTV i AGD

Strych jest takim miejscem w domu, w którym często gromadzimy przedmioty niepotrzebne, zepsute, czy stare, które zastępujemy nowszymi, nowoczesnymi, bardziej kompatybilnymi z mieszkaniem czy stylem życia. Odkładamy je „na później”, zapominamy, a gdy przestrzeń ta jest potrzebna do innych celów – nie można jej wykorzystać. Opróżnianie strychów, wywóz sprzętu RTV, AGD i innych zbędnych mebli czy sprzętów to wtedy konieczność. Najlepiej z wykorzystaniem specjalistycznych usług firmy: fachowcy przyjadą, wyniosą i załadują wskazane przez ciebie przedmioty, wywiozą wszystko – a tobie pozostanie zagospodarowanie uwolnionej przestrzeni. Szukasz usługi opróżniania strychów, wywozu sprzętu RTV, AGD w Warszawa Praga Południe i okolice? As-Trans to najlepszy wybór.

Jeżeli twój strych jest zagracony, nie ma w nim miejsca i znajdują się tam niepotrzebne już dla ciebie rzeczy, zajmiemy się kompleksowym opróżnieniem i sprzątaniem twojego strychu. Wykonamy niezbędne prace porządkowe oraz zajmiemy się znoszeniem i wywiezieniem niepotrzebnie zalegających przedmiotów które już więcej ci się nie przydadzą. 

Zakres naszych prac zależy od tego, czego potrzebujesz – możemy zająć się kompleksowym opróżnieniem strychu, czyszcząc wskazaną przestrzeń z wszelkich zalegających przedmiotów, albo też wywieźć przedmioty, sprzęt RTV i AGD, stare ubrania czy zabawki, które wskażesz. 

Nasza firma do każdego opróżniania podchodzi z należytą staranności oraz doświadczeniem, które pozwala nam uniknąć błędów. Chętnie pomożemy ci odzyskać utraconą przestrzeń, która jest zagracona i nieposprzątana. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia. Rzetelna wycena i terminowa realizacja to cechy, które nas doskonale opisują. Prace porządkowe wykonujemy sumiennie, dokładnie i zgodnie z ustaleniami wstępnymi. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i kompetentnych fachowców. Działamy z Warszawy, z dzielnicy Praga Południe, nasze usługi proponujemy klientom ze stolicy i okolic. 


Skontaktuj się z nami a przedstawimy ci konkretną propozycję. 

Opróżnianie strychów

Dotrzymujemy ustalony termin 

Działamy szybko i sprawnie

Kompleksowo zrealizujemy usługę

Posiadamy niezbędny sprzęt

Adres siedziby

Majdańska 1
04-088 Warszawa

numer kontaktowy

694-306-939

numer kontaktowy

602-304-461

adres e-mail

jedrekb8@tlen.pl

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right