Warszawa i okolice / Warszawa Praga Południe

Wywóz mebli i odpadów

Wynosimy - Ładujemy - Wywozimy

Wywozimy między innymi:

  • meble 
  • śmieci 
  • odpady i śmieci po remoncie 
  • styropian 
  • gruz 
  • metal 
  • elektrośmieci 
  • makulature

Wywóz odpadów

Meble, sprzęt i odpady, gromadzone w domu czy lokalu, potrafią znacznie uprzykrzyć życie. Zbierają się w miejscach, które mógłbyś wykorzystać w inny sposób albo zajmują przestrzeń do przechowywania potrzebnych przedmiotów. Aby skutecznie rozwiązać problem niechcianych i niepotrzebnych rzeczy, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Takich właśnie jak my. Dla nas wywóz sprzętu RTV i AGD, mebli i odpadów to codzienność – i zadanie, które wykonujemy szybko i dokładnie.

Zajmujemy się kompleksową usługą rozbiórki i wywozu zalegających mebli oraz odpadów. Prowadzimy odbiór złomu, gabarytów z Warszawy Praga Północ i Południe, Warszawa Międzylesie, Wawer i okolic. Opróżniamy piwnice, strychy, składziki i garaże. Pomagamy uwolnić się od niepotrzebnych, zepsutych i niechcianych przedmiotów.

Jeżeli chcesz łatwo opróżnić lokal z zalegających mebli albo odpadów, a nie masz pomysłu, jak w sprawny i szybki sposób to zrobić, skontaktuj się z naszą firmą. Profesjonalne usługi porządkowe i transportowe to pewność, że odpady błyskawicznie znikną z twojej posesji i zostaną zutylizowane we właściwy sposób. Całą usługę wykonujemy samodzielnie i w szybkim tempie. 

 

Wywóz mebli

Z naszą pomocą nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy, co zrobić z przestarzałym wyposażeniem, ponieważ wykonamy całą usługę od A do Z. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która dobrze rozplanuje pracę, unikając przy tym długiego czasu realizacji oraz niepotrzebnych błędów. A ty będziesz miał satysfakcję z profesjonalnie wykonanej usługi.

Zajmujemy się demontażem, rozbiórką i utylizacją wszystkich niepotrzebnych dla twojego lokalu rzeczy. Zaoferujemy ci konkurencyjną stawkę oraz szybki czas realizacji. Wybierając nasze usługi wywozu mebli, odpadów, sprzętu RTV, AGD, odbioru złomu, gabarytów w Warszawie Praga Północ, Praga Południe, Międzylesie, Wawer i okolice, nie musisz czekać na przyjazd fachowców tygodniami – dbamy o krótkie terminy, m.in. dzięki maksymalnie wydajnej organizacji pracy. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia.  

Skontaktuj się z nami a przedstawimy ci konkretną propozycję.

Dotrzymujemy ustalony termin 

Działamy szybko i sprawnie

Kompleksowo zrealizujemy usługę

Posiadamy niezbędny sprzęt

Adres siedziby

Majdańska 1
 04-088 Warszawa

numer kontaktowy

694-306-939

numer kontaktowy

602-304-461

adres e-mail

jedrekb8@tlen.pl

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right