Warszawa i okolice / Warszawa Praga Południe

Rozbiórka i demontaż konstrukcji stalowych

Demontujemy - Ładujemy - Wywozimy

Wykonujemy generalne rozbiórki i demontaż:

  • hal stalowych
  • konstrukcji stalowych
  • szklarni
  • mostów
  • linii technologicznych

demontaż konstrukcji stalowych

rozbiórka konstrukcji stalowych

Zajmujemy się kompleksową realizacją rozbiórki oraz demontażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych i ich pochodnych. Każda rozbiórka która przeprowadzana jest przez nasz zespół jest starannie planowana i wykonywana z należytą starannością. Do każdej rozbiórki przygotowujemy plan działania oraz wybieramy najbardziej wskazaną metodę która pozwoli zapewnić szybki czas realizacji powierzonego nam zlecenia.

 Zapewniamy precyzyjne cięcie konstrukcji stalowych dzięki doświadczonej w tym fachu kadrze pracowniczej oraz niezbędnego sprzętu który posiada nasza firma. Wykwalifikowani przez nas pracownicy dzięki posiadanej wiedzy przeprowadzają rozbiórkę w sprawny i bezpieczny sposób. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia dotyczące rozbiórki czy demontażu konstrukcji stalowych.  

Usługa którą oferujemy jest skierowana zarówno do osób które chcą przeznaczyć konstrukcję na złom jak i również w przypadku gdy wymaga to jej rozebrania na mniejsze elementy.

Posiadamy niezbędne pojazdy transportowe które są wykorzystywane przy wywozie uprzednio przygotowanych elementów z zdemontowanej konstrukcji stalowej.

Działamy w dzielnicy Warszawa Praga Południe, najczęściej zajmujemy się wykonywaniem usług w zakresie demontażu konstrukcji stalowej w naszej okolicy – ale jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu i ustalenia zasad współpracy także na innych terenie. 

Przed zaczęciem realizacji rozbiórki i demontażu przedstawiamy plan działania i za pomocą wspólnej konsultacji określamy, co ma zostać zdemontowane, a co pozostawione.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dalszych szczegółów współpracy.

Dotrzymujemy ustalony termin 

Działamy szybko i sprawnie

Kompleksowo zrealizujemy usługę

Posiadamy niezbędny sprzęt

Adres siedziby

Majdańska 1
04-088 Warszawa

numer kontaktowy

694-306-939

numer kontaktowy

602-304-461

adres e-mail

jedrekb8@tlen.pl

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right