Warszawa i okolice / Warszawa Praga Południe

Sprzątanie mieszkań i lokali

Wynosimy - Ładujemy - Wywozimy

Wykonujemy generalne sprzątanie i wywóz odpadów z:

  • mieszkań
  • domów
  • biur
  • magazynów
  • sklepów
  • hal przemysłowych
  • pustostanów
  • działek

Opróżnianie mieszkań

Sprzątanie mieszkań, działek, magazynów, hal przemysłowych czy pustostanów niekiedy przerasta właścicieli. Duża powierzchnia, zalegające meble i sprzęty, długoterminowy brak troski o budynek lub zwyczajna niechęć do wykonywania tego typu prac sprawia, że niezwykle korzystne jest skorzystanie z profesjonalnych usług sprzątających. Jeśli potrzebujesz zleceniobiorcy, który fachowo, terminowo i sprawnie wykona likwidacje i opróżnianie mieszkań i lokali, wywóz mebli i odpadów, sprzątanie mieszkań, działek, hal przemysłowych, magazynów czy pustostanów w Warszawie Praga Południe, Praga Północ, Warszawa Międzylesie, Warszawa Wawer i okolicach – zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę dla siebie.

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem od A do Z. Specjalizujemy się w prowadzeniu profesjonalnych usług porządkowych. Organizujemy wywóz zaległych śmieci, mebli, stali i wszystkich niepotrzebnych rzeczy znajdujących się w danym lokalu. Podejmując współpracę z naszą firmą możesz liczyć na profesjonalne podejście oraz szybki czas realizacji. Nasze usługi oferujemy za równo klientom indywidualnym jak i biznesowym. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie zawodowe, które pozwala sprostać nawet najbardziej zaawansowanym zadaniom.  

Sprzątanie mieszkań

Działamy w dzielnicy Warszawa Praga Południe, najczęściej zajmujemy się wykonywaniem usług w zakresie sprzątania budynków i pustostanów na Pradze Północ, Wawerze i w Warszawie Międzylesie – ale jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu i ustalenia zasad współpracy także na innych terenie. Nasza propozycja sprzątania mieszkań, działek, magazynów, hal przemysłowych i innych, obejmująca także likwidacje i opróżnianie mieszkań i lokali oraz wywóz mebli i odpadów niepotrzebnych, to chętnie wybierany rodzaj współpracy, dlatego dbamy o najwyższą jakość naszych usługi i precyzyjne, skuteczne wykonywanie wszelkich prac.

Przed zaczęciem realizacji sprzątania przedstawiamy plan działania i za pomocą wspólnej konsultacji określamy, co ma zostać wyrzucone, a co pozostawione w lokalu. Poprawnie przeprowadzona konsultacja pozwala nam uniknąć błędów w pracy, a państwu uzyskać satysfakcję i zadowolenie z realizowanej przez nas usługi sprzątania, likwidacji i opróżniania mieszkań, domów, biur, magazynów, sklepów, hal przemysłowych, pustostanów i działek.

Dotrzymujemy ustalony termin 

Działamy szybko i sprawnie

Kompleksowo zrealizujemy usługę

Posiadamy niezbędny sprzęt

Adres siedziby

Majdańska 1
04-088 Warszawa

numer kontaktowy

694-306-939

numer kontaktowy

602-304-461

adres e-mail

jedrekb8@tlen.pl

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right